En3erGy Za admin

Company of xXx Comunity

BHUnited
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 En3erGy Za admin

Go down 
AuthorMessage
En3erGy

En3erGy


Posts : 3
Join date : 2011-12-23
Age : 25
Location : Sweden, Stockholm // Bos.Gradiska

En3erGy Za admin Empty
PostSubject: En3erGy Za admin   En3erGy Za admin EmptyFri Dec 23, 2011 6:00 pm

Dobar Dan, Svima!

-Nick : En3erGy
-Godište : 1999 Ali bi bio 98 da sam 10 dana unazad roden. 13 godina sam jos malo nemojte gledat da sam mladi Razz (P.S rodendan mi je 10 Jan).
-Ime i Prezime :Haris Zubanovic
-Koliko dnevno provodite na serveru : 2-3 sata // Dugo nisam bio aktivan posto sam bio na odmor )
-Zašto Baš Vi admin ? :
Zelima biti admin sto zelim biti fer prema svima i biti dobar. Ma Kao svi ostali samo rado bi voljo da napravim ovaj server nesto bolji ne kroz plugins...cvars...commande nego kroz community i takode druge stvare da se osjeca ljudi pristojno kad igraju... I da se ukloni ovi cheateri Vise su mi do glave.. speedhackeri.... Ali Dobro Sklonicemo Ih !! Nego eto to je za mene bitno i to zato bi volio da budem dio od vaseg servera. Dobar sam oko Dedicated servers imam puno iskustva. ja sam sam prije pravio serveri i punio ih commandima. To zato sam iskustan kao admin i Drustveno.
P.S Znam Da Sam Malo Mlad Ali Sam Iskustan barem ja mislim da jesam inace samo hocu da budem admin sto hocu da budem mocan strijeber ma salim se samo eto !
Pozdravi Svima admina i ljudima! Od Haris Ili En3erGy
-Conntact (MSN) : Posto je nov forum nemogu dati email Sad ali ipak javite mi se pa cemo se dogovoriti preko steam ili skype ili sta got
-Demo(nije obavezno! ali je veliki plus): Nemam Sad
Sretan svima bozic i ljepa nova godina! santa
Back to top Go down
http://www.coxx-comunity.tk/
 
En3erGy Za admin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» En3erGy Za Admin
» Diskovery Admin Apply
» -|.BuLL37.|-ArMy's Admin App.
» CS-Pro-@Maazik@ Admin Apply

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Company of xXx Comunity :: Company of xXx Serveri :: Company of xXx zombie-
Jump to: