En3erGy Za Admin

Company of xXx Comunity

BHUnited
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 En3erGy Za Admin

Go down 
AuthorMessage
En3erGy

En3erGy


Posts : 3
Join date : 2011-12-23
Age : 25
Location : Sweden, Stockholm // Bos.Gradiska

En3erGy Za Admin Empty
PostSubject: En3erGy Za Admin   En3erGy Za Admin EmptyFri Dec 23, 2011 3:36 pm

Dobar Dan, Svima!

-Nick : En3erGy
-Godište : 1999 Ali bi bio 98 da sam 10 dana unazad roden. 13 godina sam jos malo nemojte gledat da sam mladi Razz( P.S 10 Jan Mi Je Rodendan)!.
-Ime i Prezime :Haris Zubanovic
-Koliko dnevno provodite na serveru : 2-3 sata // Dugo nisam bio aktivan posto sam bio na odmor Smile)
-Zašto Baš Vi admin ? :
Zelima biti admin sto zelim biti fer prema svima i biti dobar. Ma Kao svi ostali samo rado bi voljo da napravim ovaj server nesto bolji ne kroz plugins...cvars...commande nego kroz community i takode druge stvare da se osjeca ljudi pristojno kad igraju... I da se ukloni ovi cheateri Vise su mi do glave.. speedhackeri.... Ali Dobro Sklonicemo Ih cheers !! Nego eto to je za mene bitno i to zato bi volio da budem dio od vaseg servera. Dobar sam oko Dedicated servers imam puno iskustva. ja sam sam prije pravio serveri i punio ih commandima. To zato sam iskustan kao admin i Drustveno.
P.S Znam Da Sam Malo Mlad Ali Sam Iskustan barem ja mislim da jesam inace samo hocu da budem admin sto hocu da budem mocan strijeber Very Happy ma salim se samo eto !
Pozdravi Svima admina i ljudima! Od Haris Ili En3erGy
-Conntact (MSN) : Posto je nov forum nemogu dati email Sad ali ipak javite mi se pa cemo se dogovoriti preko steam ili skype ili sta got Wink
-Demo(nije obavezno! ali je veliki plus): Nemam Sad
Sretan svima bozic i ljepa nova godina! santa santa
Back to top Go down
http://www.coxx-comunity.tk/
 
En3erGy Za Admin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» En3erGy Za admin
» Diskovery Admin Apply
» -|.BuLL37.|-ArMy's Admin App.
» CS-Pro-@Maazik@ Admin Apply

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Company of xXx Comunity :: Company of xXx Serveri :: Company of xXx zombie :: Konkurs za admina!-
Jump to: